ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало

GuardianПерш за все, хотілося б почати з того, що основним пріоритетом для компанії Guardian при виробництві скла незмінно виступає показник якості продукції. Компанія не перестає з року в рік переходити на все більш високий рівень виробництва скла, використовуючи наукові розробки в галузі хімії і фізики, найбільш сучасні технології.


категория: Поставщики, Статьи, Для окон / просмотров: 505

Стекло Saint Gobain GlassЗ 1665 року група Saint Gobain (Франція) послідовно доводить своє вміння створювати продукцію, що допомагає поліпшити рівень життя людини. Сьогодні вона входить в ТОП 100 промислових корпорацій світу і складається з 1500 компаній в 64 країнах, постійно впроваджуючи технологічне «ноу-хау» за сприянням найбільш престижних університетів і лабораторій.


категория: Поставщики / просмотров: 418

Листове флоат скло є на сьогоднішній день найбільш затребуваним видом скла. Застосовується при склінні всіх видів зовнішніх і внутрішніх світлопрозорих конструкцій. Великі формати скла застосовуються при наявності сучасних високотехнологічних столів розкрою, що робить застосування таких форматів економічно доцільним.


категория: Поставщики, Для окон / просмотров: 753

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 778

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 513

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини


категория: Кромка, Новости / просмотров: 745

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 742

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK