ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
КАРБАМІД в-ва Туркменістан - 7500грн/т; СОДА кальцинована - 245$ без ПДВ; СОДА каустична - 400$ без ПДВ

Planitherm Bronze Скло SGG Planitherm Bronze є новим поколінням сім'ї скла «чотири пори року».
категория: Статьи / просмотров: 4

Свій відлік часу в історії група Sisecam починає в 1935 році, після розпорядження, виданого турецьким політиком і реформатором Мустафою Кемалем про створення заводу з виробництва скла для задоволення стрімко зростаючого попиту на скляну продукцію всередині країни.категория: Статьи / просмотров: 29

Стекло Saint Gobain Glass 04.08.2011 В ассортименте товаров появились две новые позиции от мирового лидера Saint Gobain Glass, это Planitherm 4S и Planitherm UN.
категория: Статьи, Для окон / просмотров: 299

Производство листового стеклаСтекло известно уже несколько тысячелетий. Первые упоминания о стекле связываются с находками, найденными в древнем Египте в 7000 годах до нашей эры- стеклянными бусами и амулетами. А первые стекольные заводы начали появляться только в ХVIII веке.

категория: Статьи / просмотров: 158
« 1 2 3

    • НОВИНИ


Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини та Ірану.


категория: Кромка, Новости / просмотров: 28

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 8

news91min23 квітня компанія «Захід» зробила черговий прорив в поставках флоат-скла. Вперше в Україні була проведена велика поставка скла формату Jumbo (3210 * 6000) морським транспортом в м. Миколаїв.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 34

jamboНа теперішній час, виробництво склопакетів на великих підприємствах з використанням формату Jumbo не є чимось особливим.


категория: Новости / просмотров: 12

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK