ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало

Стекло SGGСьогодні, як ніколи, вікна грають особливо важливу роль у зовнішньому вигляді будівлі, сприйняття його навколишніми. Вже давно минули часи, коли вікна розглядалися лише як тимчасова, недовговічна частина архітектури.



категория: Статьи / просмотров: 256

Стекло Saint Gobain GlassПП «Захід» розширює асортимент стекол спеціального призначення виробництва концерну SGG. Весь асортимент доступний у форматі DLF, і, по спеціальному замовленню PLF (джамбо). Термін поставки 7 робочих днів з моменту внесення 100% -ї передоплати.


категория: Статьи / просмотров: 327

Стекло Saint Gobain Glass
На сьогоднішній день компанія Saint-Gobain Glass (Франція) як і раніше не перестає дивувати своїх замовників незвичайними рішеннями і оригінальністю отриманих відтінків в процесі скління будівель.



категория: Статьи / просмотров: 264

Planitherm Bronze Скло SGG Planitherm Bronze є новим поколінням сім'ї скла «чотири пори року».




категория: Статьи / просмотров: 247

Свій відлік часу в історії група Sisecam починає в 1935 році, після розпорядження, виданого турецьким політиком і реформатором Мустафою Кемалем про створення заводу з виробництва скла для задоволення стрімко зростаючого попиту на скляну продукцію всередині країни.



категория: Статьи / просмотров: 517
« 1 2 3 4 »

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 778

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 513

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини


категория: Кромка, Новости / просмотров: 747

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 744

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK