ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
КАРБАМІД в-ва Туркменістан - 15 800 грн/т з ПДВ зі складу в Миколаєві

jamboДжамбо скло, від англійської «Jumbo», тобто «гігантське, великогабаритне» - використовується в сучасному будівництві архітектурне скло великих розмірів. Листи джамбо скла досягають розмірів 6000 х 3210 мм. Це великогабаритне скло застосовується в будівництві фасадів, світлопрозорих конструкцій з великими отворами.


категория: Статьи / просмотров: 406

GuardianПерш за все, хотілося б почати з того, що основним пріоритетом для компанії Guardian при виробництві скла незмінно виступає показник якості продукції. Компанія не перестає з року в рік переходити на все більш високий рівень виробництва скла, використовуючи наукові розробки в галузі хімії і фізики, найбільш сучасні технології.


категория: Поставщики, Статьи, Для окон / просмотров: 372

GomelstekloЯкщо брати до уваги постійне зростання цін на енергоносії, то для України питання про економію електроенергії та газу стає все більш і більш актуальним.


категория: Статьи / просмотров: 339

Компанія «Захід» (м.Миколаїв) рада запропонувати вашій увазі дзеркальний продукт марки TRC FLOTAL від компанії Trakya Cam Sanayii A.Ş (Туреччина), що входить до складу холдингу Sisecam.


категория: Статьи / просмотров: 329

Стекло SGGСьогодні, як ніколи, вікна грають особливо важливу роль у зовнішньому вигляді будівлі, сприйняття його навколишніми. Вже давно минули часи, коли вікна розглядалися лише як тимчасова, недовговічна частина архітектури.категория: Статьи / просмотров: 191
« 1 2 3 4 »

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 243

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 221

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини та Ірану.


категория: Кромка, Новости / просмотров: 479

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 504

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK