ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
КАРБАМІД в-ва Туркменістан - 7500грн/т; СОДА кальцинована - 245$ без ПДВ; СОДА каустична - 400$ без ПДВ

GomelstekloЯкщо брати до уваги постійне зростання цін на енергоносії, то для України питання про економію електроенергії та газу стає все більш і більш актуальним.


категория: Статьи / просмотров: 8

Компанія «Захід» (м.Миколаїв) рада запропонувати вашій увазі дзеркальний продукт марки TRC FLOTAL від компанії Trakya Cam Sanayii A. & # 350; (Туреччина), що входить до складу холдингу Sisecam.категория: Статьи / просмотров: 15

Стекло SGGСьогодні, як ніколи, вікна грають особливо важливу роль у зовнішньому вигляді будівлі, сприйняття його навколишніми. Вже давно минули часи, коли вікна розглядалися лише як тимчасова, недовговічна частина архітектури.категория: Статьи / просмотров: 3

Стекло Saint Gobain GlassПП «Захід» розширює асортимент стекол спеціального призначення виробництва концерну SGG. Весь асортимент доступний у форматі DLF, і, по спеціальному замовленню PLF (джамбо). Термін поставки 7 робочих днів з моменту внесення 100% -ї передоплати.


категория: Статьи / просмотров: 30

Стекло Saint Gobain Glass
На сьогоднішній день компанія Saint-Gobain Glass (Франція) як і раніше не перестає дивувати своїх замовників незвичайними рішеннями і оригінальністю отриманих відтінків в процесі скління будівель.категория: Статьи / просмотров: 2
« 1 2 3 »

    • НОВИНИ


Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини та Ірану.


категория: Кромка, Новости / просмотров: 28

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 8

news91min23 квітня компанія «Захід» зробила черговий прорив в поставках флоат-скла. Вперше в Україні була проведена велика поставка скла формату Jumbo (3210 * 6000) морським транспортом в м. Миколаїв.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 34

jamboНа теперішній час, виробництво склопакетів на великих підприємствах з використанням формату Jumbo не є чимось особливим.


категория: Новости / просмотров: 12

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK