ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало

Теплоізоляційний склопакет з низькоемісійним склом Şişecam Low-E Glass знижує втрати тепла через вікна на 77% в порівнянні з одинарним склінням, на 50% в порівнянні зі звичайним теплоізоляційним склопакетом і дозволяє економити на витратах на опалення.


категория: Статьи, Для окон / просмотров: 434

GuardianПерш за все, хотілося б почати з того, що основним пріоритетом для компанії Guardian при виробництві скла незмінно виступає показник якості продукції. Компанія не перестає з року в рік переходити на все більш високий рівень виробництва скла, використовуючи наукові розробки в галузі хімії і фізики, найбільш сучасні технології.


категория: Поставщики, Статьи, Для окон / просмотров: 630

SGG BRONZEСкло SGG Planitherm Bronze - це нове покоління стекол сімейства «чотири пори року». На відміну від раніше згаданої марки Planitherm 4S даний різновид скла, представлений ​​компанією Saint-Gobain Glass, є підсумком втілення новіших, сучасних архітектурних стандартів, виділяючись особливою естетикою і підвищеними якісними показниками.


категория: Для окон / просмотров: 426

Стекло Saint Gobain Glass 04.08.2011 в асортименті товарів з’явилися дві нові позиції від світового лідера Saint Gobain Glass, це Planitherm 4S і Planitherm UN.
категория: Статьи, Для окон / просмотров: 676

Листове флоат скло є на сьогоднішній день найбільш затребуваним видом скла. Застосовується при склінні всіх видів зовнішніх і внутрішніх світлопрозорих конструкцій. Великі формати скла застосовуються при наявності сучасних високотехнологічних столів розкрою, що робить застосування таких форматів економічно доцільним.


категория: Поставщики, Для окон / просмотров: 887

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 1266

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 793

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини


категория: Кромка, Новости / просмотров: 1008

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 992

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK