ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
КАРБАМІД в-ва Туркменістан - 11 800грн/т з ПДВ на умовах FCA ст. Куп‘янськ
В асортименті товарів з’явилися дві нові позиції від світового лідера Saint Gobain Glass, це Planitherm 4S і Planitherm UN. Перша з позицій Planitherm 4S – іноваційний продукт, новинка ринку багатофункціонального скла. Ця пропозиція для тих, кого більше не влаштовує звичайне низькоемісійне скло.
Основне призначення Planitherm 4S – це приміщення з великим відсотком скління (до 100%), таких, як літні сади, альтанки, веранди і т. п. Зазвичай ці приміщення, у порівнянні з іншими, потребують додаткових витрат, пов’язаних з кондиціонуванням влітку та обігріву взимку. Маючи бездоганні сонцезахисні властивості, понижений відблиск та удосконалену термоізоляцію sgg, Platitherm 4S забезпечить справжній комфорт протягом року, повністю виправдовуючи свою назву 4S four seasons (чотири сезони).

категория: Статьи, Для окон / печать

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 56

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 35

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини та Ірану.


категория: Кромка, Новости / просмотров: 307

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 305

news91min23 квітня компанія «Захід» зробила черговий прорив в поставках флоат-скла. Вперше в Україні була проведена велика поставка скла формату Jumbo (3210 * 6000) морським транспортом в м. Миколаїв.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 331

jamboНа теперішній час, виробництво склопакетів на великих підприємствах з використанням формату Jumbo не є чимось особливим.


категория: Новости / просмотров: 282

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK