ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
На сьогоднішній день компанія Saint-Gobain Glass (Франція) як і раніше не перестає дивувати своїх замовників незвичайними рішеннями і оригінальністю отриманих відтінків в процесі скління будівель.

Свою довіру компанії висловили ряд європейських і американських замовників для дизайну конструкцій приватного і виробничого призначення, державних банків та розважальних центрів світового масштабу.

Все почалося з будівництва дзеркальної галереї в Версалі (Франція) як найвідомішого інтер'єру Версальського палацу, який став зразком для багатьох залів європейських резиденцій, а згодом центром туризму світового значення. Вже через століття ми стали свідками такого нового проекту за участю Saint-Gobain Glass (Франція) як скляна піраміда Лувра, що є одним із символів Парижа.

Будь-яке ваше бажання щодо вікон буде втілено в реальність при використанні стекол Saint-Gobain Glass (Франція). Функціональний спектр скляної продукції з Франції дозволяє отримати віконні конструкції з рядом таких переваг: можливість збільшити надходження денного світла всередину приміщення, термоізоляція вікон, захист від перегріву всередині приміщення, звукоізоляція в результаті комбінування характеристик пропонованого скла. Скло можна вважати не тільки декоративним, але і практичним матеріалом.

Всю вишуканість і багатство інтер'єру можна підкреслити за рахунок вміло підібраного скла марки Saint-Gobain Glass з багатою палітрою відтінку. Будь-яка погода, пора року, зміна клімату служать лише поштовхом до пошуку нових інноваційних рішень в робочому середовищі компанії Saint-Gobain Glass, розширення опцій застосування продукції. Скло воістину унікальний матеріал, який поліпшує яскравість і рівень комфорту всередині приміщення, є важливим компонентом формування сучасного іміджу будівель. На сьогоднішній день продукцію від Saint-Gobain Glass можна вважати ключем до розгадки більшості архітектурних надмірностей сучасності. Багатоетапне виробництво скла на підприємстві Saint-Gobain Glass можна виразити простою формулою:

Команда Saint-Gobain Glass / Нескінченна безліч рішень = Високоякісний скляний продукт SGG.

Консерватизм компанії виражається в суворому дотриманні високих стандартів якості, а також надійності продукції при мінімальному впливі на навколишнє середовище, де за основу береться ретельний, науковий аналіз. Для французького підприємства поняття «стійкість екосистеми» можна розглядати як можливість зростання підприємства, а також дотримання соціальної відповідальності. У список ключових завдань підприємства входять: енергозбереження та захист навколишнього природи при впровадженні екологічно безпечних будівельних проектів.

Людський ресурс - це ключова складова стратегічного розвитку Saint-Gobain Glass (Франція). Щорічно компанія з Франції інвестує близько 65 мільйонів євро на безліч програм для навчання персоналу з метою підвищення професійного рівня співробітників і досягнення поставлених цілей. Saint-Gobain Glass (Франція) - це підприємство, що входить в сотню найкращих світових компаній, що має представництва в 64 країнах світу з персоналом в близько 191 500 чоловік.

Ми пропонуємо Вам втілити в реальність найзаповітніші мрії в області скління, звернувшись за порадою до висококласним менеджерам компанії «Захід» і при цьому зупинивши свій вибір на одному із запропонованих скляних брендів Saint-Gobain Glass (Франція), а саме: Planitherm UN (3210х2250х4мм, 3210х2250х6мм), Planitherm 4S (3210х2250х4мм, 3210х2250х6мм), Clear Float M0 (3210х2250х3мм, 2600х1800х4мм).

категория: Статьи / печать

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 778

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 513

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини


категория: Кромка, Новости / просмотров: 747

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 744

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK