ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
Найбільш оптимальний візуальний ефект для скла SGG Planitherm Bronze може бути отриманий в поєднанні з дерев'яними столярними виробами або дерев'яною фактурою. Всередині квартири або ж офісного приміщення створюється ніжний перелив бронзового відображення м'якого витонченого відтінку. Спектр застосування зазначеної марки скла досить широкий: житловий сектор (приватні оселі, багатоповерхові будинки), а також нежитловий (ресторани, школи, дитячі садки).

Planitherm Bronze - це різновид універсального, мультифункціонального скла, яке ефективно відображає потік сонячних променів в літній період, а взимку допомагає утримувати тепло всередині, підтримуючи підвищений комфорт протягом всього року. Всі цінителі оригінальних ідей і витончені естети високо оцінили креативність підходу команди Saint-Gobain Glass (Франція) до зростаючих вимог потенційних клієнтів. Скло дивно вписується в навколишній пейзаж і підкреслює його красу.

Навіть дуже великі склопакети можуть використовуватися з гарантією теплового комфорту, де природне світло значно поліпшить якість життя і створить відчуття зовнішнього простору як невід'ємної частини природного середовища.

З огляду на, що насувається подорожчання енергоносіїв використання сім'ї стекол сімейства «чотири пори року», а саме Planitherm 4S, Planitherm 4S Evolution, Planitherm Bronze набирають все більшої популярності на сьогоднішній день.

Вікна, засклені SGG Planitherm Bronze, можуть виконувати і додаткові функції в комбінації з іншими стеклами. Надійність і безпека ми отримуємо в комбінації з SGG STADIP, SGG STADIP PROTECT або ж в ламінованої формі SGG STADIP BRONZE. А поліпшити шумоізоляційні властивості вікон можна в поєднанні зі склом STADIP SILENCE.

Якісні показники скла

Скло Передача свтла, (%) Сонячний фактор Коефіцієнт теплопередачі, Вт/м2К
SGG Planitherm Bronze 42 0.27 1.0

Асортимент скла SGG Planitherm Bronze

SGG Planitherm Bronze 4мм 5мм 6мм 8мм 10мм

У найближчому майбутньому компанія «Захід» (м.Миколаїв) планує здійснювати поставки даної марки скла на український ринок.

категория: Для окон / печать

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 778

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 513

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини


категория: Кромка, Новости / просмотров: 746

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 742

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK