ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
КАРБАМІД в-ва Туркменістан - 27 000 грн/т з ПДВ зі складу в Миколаєві
 

 

 

 

 

 

 

Новий час висуває нові вимоги, з якими потрібно обов'язково рахуватися. ПП «Захід» є яскравим прикладом успішної компанії, що динамічно розвивається, займається оптовою торгівлею скла, соди і добрив найбільш видатних світових брендів. За відносно невеликий проміжок часу компанія зуміла завоювати довіру і повагу клієнтів.

Починаючи з 2017 року компанія «Захід» починає працювати з поставками соди кальцинованої. Уже в 2019 році прийнято рішення вступити в клуб постачальників добрив. Перша позиція - Карбамід виробництва заводу Гарабогазкарбамід, Туркменістан. В аграрній сфері карбамід вважається найефективнішим добривом і має велику кількість переваг в порівнянні зі своїми аналогами.

Незважаючи на роботу в новому для себе напрямку - торгівлю добривами та содою, компанія «Захід» продовжує працювати у звичному для себе напрямку - торгівля склом і дзеркалом. Варто заглянути на склади підприємства «Захід» і переконатися в тому, що в наявності компанії є тільки найбільш затребувані позиції. Широкий асортимент скляної продукції включає в себе поліроване скло товщиною від 2,2 мм до 12 мм, енергозберігаюче скло, тоноване скло, декоративне скло, дзеркало.

В основі успіху компанії лежить ряд факторів, серед яких: ефективна логістика, кваліфікований персонал, усунення втрат при здійсненні великих оптових поставок. З метою збільшення динаміки продажів компанія «Захід» займається формуванням дилерської мережі, що дає можливість розширити коло невеликих споживачів, вирішити питання логістики.

Серед наших постачальників компанії, що йдуть «нога в ногу» з вимогами і запитами світового ринку. В їх число входять: SISECAM (Туреччина), TRAKAYA Glass (Болгарія), Sangalli Vetro (Італія), Kaveh Glass Industry Group (Іран), ГК «Туркменхімія». ВАТ «Гомельстекло» (Республіка Білорусь), Saint Gobain Glass (Франція)

Компанія Sisecam (Туреччина) один з основних постачальників скла, дзеркала, тонованого скла, а також кальцинованої соди. Компанія пропонує безмежні можливості в сфері виготовлення виробів для облицювання, ізоляції та захисту з використанням високоякісного архітектурного скла власного виробництва, яке поставляється в самому широкому асортименті. Одним з головних комонентів для виробництва скла є сода, яка, також виробляється концерном для власних потреб і для реалізації. ПП «Захід» з радістю пропонує своїм Партнерам соду кальциновану виробництва Sisecam.

Компанія Kaveh, Іран. Уже майже 30 років компанія виробляє плоске скло, дзеркала і кальциновану соду. Серед основних пріоритетів групи Kaveh Glass - інвестиції в найбільш передові виробничі технології з метою оновлення та модернізації заводів з виробництва флоат-скла. Дзеркала Kaveh Glass вже встигли припасти до смаку багатьом операторам скляного ринку Європи. І не випадково, адже співвідношення ціна / якість навряд чи залишить байдужим покупця.

Компанія Guardian є одним з основних постачальників енергозберігаючого скла. Скляний ряд ClimaGuard від компанії Guardian - це ряд скла, виготовленого з використанням інноваційних технологій напилення. Майже невидиме напилення нейтрального кольору забезпечує поєднання чудового зовнішнього вигляду з відмінною теплоізоляцією. Компанія Guardian виготовляє продукцію відповідно до новітніх розробок, поставляючи продукти, які відповідають найвибагливішим специфікаціям. Ряд ClimaGuard включає наступні модифікації скла: ClimaGuard N - гармонія світла і тепла, ClimaGuard Solar - захист від сонця влітку і теплозбереження взимку.

Основним пріоритетом компанії «Захід» на майбутнє буде підтримка і просування енергоефективних технологій, втілення неординарних ідей.

категория: Главная / печать

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 163

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 124

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини та Ірану.


категория: Кромка, Новости / просмотров: 377

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 367

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK