ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
В процесі заміни стекол часто доводиться замінювати віконні конструкції унаслідок морального зносу або ж появи вікон більш високотехнологічних і зручних у використанні. З вибором нових вікон ми замислюємося про найбільш відповідну для нас марку скла, що гармонує як з самою будівлею, так і обліком чинників зовнішнього середовища. За відносно невеликий проміжок часу великий авторитет в скляній індустрії зуміла заробити Saint-Gobain Glass, запропонувавши своїм клієнтам безліч оптимальних, комплексних рішень в області скління.

Будинки, подібно людям, мають свій особливий, неповторний характер. Одні асоціюються з літнім теплом, образ інших нагадує зимову прохолоду. Всі ми знаємо, що існує два типи особистості, орієнтованих на внутрішній або навколишній світ, а саме: інтроверти і екстраверти. Але не кожен з нас міг подумати про те, що кожна людина відчуватиме себе затишно з використанням різних скляних брендів, як наприклад: енергозбережних, сонцезахисних, удароміцних стекол, де відображається наше ставлення до дійсності. Висловити повноту емоцій або приховати таємниці свого внутрішнього світу вам допоможе підприємство Saint-Gobain Glass (Франція).

Компанія «Захід» (м. Миколаїв), будучи одним з небагатьох дистриб'юторів даної скляної марки на території України, рада запропонувати потенційним замовникам щонайширший спектр скляної продукції світового гіганта з Франції. Пропонуємо Вам зробити невеликий екскурс асортимент Saint-gobain Glass.

Нехитра простота енергозбережних стекол SGG PLANITHERM ULTRA N значно понизить витрати на утеплення в зимовий час, при цьому пропускаючи природне світло і сонячну енергію як найзвичайніше флоат-скло. Багатофункціональність скла SGG PLANITHERM 4s ефективно забезпечує теплоізоляцію приміщення зимою і захист від сонячних променів влітку. Ефект скла, що злегка відображає, додасть приміщенню нотку неповторної елегантності. Марка скла SGG PLANITHERM BRONZE оптимізує візуальний ефект у поєднанні з дерев'яною фактурою приміщення. У свою чергу SGG BIOCLEAN полегшить хазяйкам догляд за вікнами, де головний секрет – фотокаталітичне покриття, що зменшує прилипання забруднюючих часток, а гідрофільне покриття - змити забруднення. Не залишить байдужим стекло марки SGG DIAMANT, де прозорість просто виняткова. Без спотворень, забезпечить в повному об'ємі передачу і сприйняття кольорів, створюючи ідеальні умови для життя рослин, пропускаючи високий рівень ультрафіолету. Широта вживання скла SGG PLANILUX забезпечена за рахунок абсолютний плоскій і паралельній поверхні. Не всім нам підіймає настрій «настирливі» промені сонця, пробиваючись всередину приміщення. Зберегти природне освітлення, перегородивши дорогу надмірному сонячному теплу, допоможе скло SGG ANTELIO. Воістину революцією в області скління можна назвати скло SGG COOL-LITE SKN. Даний бренд забезпечить ефективний захист від сонячної енергії при відмінних теплоізоляційних властивостях. Стекло SGG STADIP захистить вас від зайвого шуму, захистить від атаки зловмисників.
У одному склопакеті Ви, за бажання, можете комбінувати стекла з різними властивостями, наприклад, істотно покращуючи енергозбережні характеристики вікна поряд з підвищенням рівня звукоізоляції і безпеки, а саме SGG PLANITHERM ULTRA N і SGG STADIP.

Ознайомитися з детальнішою інформацією по кожному скляному бренду світового бренду Ви зможете, відвідавши наш сайт або ж зв'язавшись з кваліфікованими менеджерами нашої компанії, які завжди готові вам допомогти.

категория: Статьи / печать

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 778

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 513

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини


категория: Кромка, Новости / просмотров: 745

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 742

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK