ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
Відлік своєї історії компанії починає в 1932 році під назвою Guardian Glass Company, і виступає виробником вікон для автомобільної промисловості. Вже на сьогоднішній день підприємство являє собою багатогалузевий всесвітньо відомий виробничий комплекс, при цьому займаючи лідируючі позиції у виробництві флоат-скла, скла з покриттям, скла для автомобілів, склоізоляційних матеріалів. Представники корпорації Guardian працюють на п'яти континентах, в 22 країнах світу. Важливо доповнити, що продукція підприємства Guardian не тільки допомагає зберігати енергію, а й генерувати її. Для корпорації дуже важливо дотримуватися принципів потрійного критерію, що мають на увазі прийняття до уваги не тільки економічних, але також соціальних і екологічних показників діяльності компанії. Підприємство докладає максимум зусиль для підтримки екологічної цілісності і запасів природних ресурсів.

Корпорація Guardian вже розробила ціле безліч низькоемісійних покриттів для стекол з метою отримати бажаний результат для особливостей будь-яких кліматичних умов і будівель, будь то будинок комерційного призначення або приватний сектор. Асортимент енергозберігаючого скла корпорації Guardian був представлений такими марками: ClimaGuard® Low-E для віконних конструкцій житлових приміщень, вдосконалене SunGuard® архітектурного призначення, а також Solar management glass / IRR лобове скло, в тому числі ClimaGuard N.

ClimaGuard® Low-E (для віконних конструкцій житлових приміщень) - скло, завдяки якому значно скорочуються витрати на опалення з урахуванням кліматичних особливостей регіону. Наприклад, даний скляний бренд буде пріоритетним для північного клімату, де особливо важливо поліпшити тепловий комфорт в приміщенні і обмежити втрати тепла за рахунок скляної панелі поряд з надходженням сонячного тепла і світла всередину приміщення.

SunGuard® (вдосконалене скло архітектурного призначення) - продукт з поліпшеними технічними характеристиками в порівнянні зі звичайним низькоемісійним склом Guardian. Згідно даних десятирічного дослідження різновид енергозберігаючого скла марки SunGuard® дозволяє заощадити десятки тисяч доларів за енерговитратами, що характерно для стандартного комерційного будівлі.

Solar management glass / IRR (лобове скло для автомобілів) - відбиває сонячне світло, помітно зменшуючи обсяг енергії сонця, що накопичується всередині автомобільних транспортних засобів. За рахунок цього необхідність у внутрішньому охолодженні авто зменшується, економиться паливо.

На сьогоднішній день в асортименті компанії «Захід» (м.Миколаїв) є такий різновид скла виробництва Guardian, як ClimaGuard N 4 мм, 2250х3210мм. Теплозберігаюче скло, дозволяє помітно економити кошти на опаленні об'єкта, вносить вклад в захист навколишнього середовища. При використанні даного скляного продукту Guardian розмиваються межі між приміщенням і зовнішнім середовищем. Зі склом ClimaGuard N всі кольори зберігають свою яскравість і контрастність.

Характеристики скла в складі склопакета

Склад Світлопередача,
LT (%)
Світловідбиття,
LR (%)
Сонячний фактор, % Коеффіцієнт
теплопередачі, Вт/м2*К
4-16-4 (аргон)

80 12 66 1,2
4-16-4
(повітря)
80 12 66 1,2

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 778

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 513

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини


категория: Кромка, Новости / просмотров: 746

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 742

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK