ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
На даному етапі ще не існує якихось універсальних рішень для економії електроенергії або газу, але в найближчому майбутньому на державному рівні будуть плавно впроваджуватися програми і активно вестися розробки ефективних методів енергозбереження з огляду на зближення нашої країни з країнами ЄС в плані співпраці, виходу на якісно новий рівень розвитку технологій.

Варто також нагадати, що при спалюванні блакитного палива для виробництва енергії в атмосферу викидається двоокис вуглецю разом з продуктами згорання, що викликають «парниковий ефект» як основну причину кліматичних змін планети. Роль же держави при виконанні положень енергозбереження дуже велика, так як саме воно повинно бути головним регулятором, що створює правила гри для бізнесу, надаючи підтримку компаніям і гарантуючи стабільні умови повернення вкладених коштів.

Сьогодні ж більшість споруд в нашій країні, що відносяться до комерційних або бюджетним організаціям, зовсім далекі від поняття «енергоефективне будівлю». Таким чином, з місяця в місяць місцевим бюджетам доводиться оплачувати нераціональне споживання енергоресурсів. За попередніми підрахунками, на комунальні платежі йдуть близько 25-30% коштів. І не дивно, якщо дана цифра буде коливатися в бік зростання. Найбільш раціональним кроком ми вважаємо заміну старих вікон новими з енергозберігаючим склом з асортименту компанії «Захід» (м.Миколаїв).

Більшість організацій, особливо бюджетних, повинні взяти для себе за основу зниження енергоспоживання на 2-4% протягом року. Заощаджені гроші підприємства можуть направити на розвиток або перевести в фонд оплати праці. Держава, має в свою чергу, надати компаніям податкові пільги, інвестиційний кредит, також відшкодування відсотків за позиками, пов'язаними з енергозбереженням для стимулювання даного процесу.

Першим і найбільш важливим кроком в питанні енергозбереження можна вважати рішення замінити старі вікна новими, де ключова роль відведена енергозберігаючому склу. Найбільш оптимальний варіант для вашого житла готова запропонувати компанія «Захід» (м.Миколаїв). Це дозволить Вам не тільки заощадити зароблені гроші, але зберегти енергію, внести свій внесок у захист навколишнього середовища. Відчутна криза в нашій економіці підштовхує багатьох споживачів до пошуку рішень, де є оптимальне співвідношення ціна / якість в запропонованій продукції. Компанія «Захід» (м.Миколаїв) прийняла до уваги побажання клієнтів, розширивши свій асортимент новими марками скляної продукції.

Підприємство «Захід» готове запропонувати клієнтам широкий спектр енергозберігаючого скла на будь-який смак і під вимоги зазначеного географічного регіону. З питань закупівлі скла ви можете звернутися до наших менеджерів, відправивши повідомлення або ж зателефонувавши за вказаними телефонами на нашому сайтіwww.zahid-glass.com.

категория: Статьи / печать

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 778

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 514

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини


категория: Кромка, Новости / просмотров: 747

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 744

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK