ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
 На теперішній час, виробництво склопакетів на великих підприємствах з використанням формату Jumbo не є чимось особливим. Українські підприємства, оновлюючи обладнання, вже мають технічну можливість переробки великого формату, що дозволяє оптимізувати розкрій і звести обріз до мінімуму. Умови складної конкуренції вимагають від Виробника оптимізації всіх процесів, і перехід на Jumbo - це той резерв, який ще використовується не всіма або в повному обсязі.

 До сих пір, єдине, що стримувало масовий перехід на джамбо - це складна і дорога логістика, тому що єдиним варіантом постачання є спеціалізований автотранспорт - джамбовоз. Відсутність достатнього автопарку такого транспорту, дорожнеча його експлуатації і розмір транспортного «плеча» обмежують його використання, даючи перевагу тим підприємствам, які знаходяться ближче до заводу-виробника. Крім того, переробник виявляється прив'язаний до одного постачальника, що робить його вразливим.

 ПП Захід пропонує своїм партнерам вирішити частину цих проблем: починаючи з березня 2018 р ПП «Захід» починає поставки скла Jumbo з Миколаєва.

 Чому це цікаво:
1. Ви купуєте скло в Україні за звичайним контрактом, в гривні.
2. Вам не доводиться чекати тиждень, поки Ваш джамбовоз стоїть на кордоні. Термін поставки не відрізняється від термінів поставки звичайного DLF і залежить тільки від наявності джамбовоза.
3. Ви отримуєте бездоганну якість Sisecam, тепер в форматі Jumbo.
4. Ви отримуєте диверсифікацію поставок.

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 85

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 44

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини та Ірану.


категория: Кромка, Новости / просмотров: 324

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 316

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK