ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
КАРБАМІД в-ва Туркменістан - 7500грн/т; СОДА кальцинована - 245$ без ПДВ; СОДА каустична - 400$ без ПДВ
news91pic123 квітня компанія «Захід» зробила черговий прорив в постачанні флоат-скла. Вперше в Україні була проведена велика поставка скла формату Jumbo (3210 * 6000) морським транспортом в м. Миколаїв; Постачальником виступила Тракія Глас Българія ЄАД. Перше скло з морської партії вже вирушило до своїх покупців.
У планах компанії «Захід» забезпечити приріст обсягів за рахунок великого формату на 10 тис. тонн в рік
news91pic2news91pic3


На сьогоднішній момент, виробництво склопакетів на великих підприємства з використанням формату Jumbo не є чимось особливим. Українські підприємства, оновлюючи обладнання, вже мають технічну можливість переробки великого формату, що дозволяє оптимізувати розкрій і звести обріз до мінімуму. Умови складної конкуренції вимагають від Виробника оптимізації всіх процесів, і перехід на Jumbo - це той резерв, який ще використовується не всіма або в повному обсязі.
news91pic4news91pic5


До цих пір, єдине, що стримувало масовий перехід на джамбо - це складна і дорога логістика, тому що єдиним варіантом постачання є спеціалізований автотранспорт - джамбовоз. Відсутність достатнього автопарку такого транспорту, дорожнеча його експлуатації і розмір транспортного «плеча» обмежують його використання, даючи перевагу тим підприємствам, які знаходяться ближче до заводу-виробника. Крім того, переробник виявляється прив'язаний до одного постачальника, що робить його вразливим.
news91pic6news91pic7


ПП Захід пропонує своїм партнерам вирішити частину цих проблем і починає постачання скла Jumbo з Миколаєва.

категория: Статьи, Новости / печать

    • НОВИНИ


Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини та Ірану.


категория: Кромка, Новости / просмотров: 153

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 138

news91min23 квітня компанія «Захід» зробила черговий прорив в поставках флоат-скла. Вперше в Україні була проведена велика поставка скла формату Jumbo (3210 * 6000) морським транспортом в м. Миколаїв.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 157

jamboНа теперішній час, виробництво склопакетів на великих підприємствах з використанням формату Jumbo не є чимось особливим.


категория: Новости / просмотров: 128

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK