ПП "ЗАХІД"
  листове скло
  дзеркало
Карбамид в аграрной сфере

Сечовину використовують як добриво для всіх видів культур: овочевих, плодово-ягідних, декоративних. З його допомогою можна стимулювати ріст рослин в вегетативний період, підвищити плодоношення і поліпшити якість стиглої продукції.
Застосування карбаміду на зернових сприяє підвищенню вмісту білка в стиглому зерні. Дане добриво є кращим у своєму роді для здійснення позакореневого підживлення: на відміну від аміачної селітри при попаданні на листя і стебла воно не викликає опіків. Він дозволяє боротися з такими несприятливими факторами як повільний ріст рослин, дрібні занадто світлі листя, недорозвинені нирки і тонкі стебла, які є основними ознаками нестачі азоту. Крім того, він має нейтральну реакцію з водою і не піддає металеві частини обприскують обладнання дії корозії. В аграрній сфері карбамід також застосовують як ефективний засіб боротьби з шкідниками. Щоб знищити зимуючі види, першу обробку концентрованим розчином здійснюють ранньою весною, коли ще не з'явилися бруньки на деревах. Також можна проводити обробку восени, коли листя вже опало. Таке обприскування не тільки знищує шкідливих комах, а й формує у рослинності імунітет до ряду захворювань. Застосування карбаміду можливо як на відкритому просторі, так і в закритих парниках і теплицях. Головне - при внесенні в грунт своєчасно закласти добриво для того, щоб воно не розкладалось, і аміак не випаровується. Це добриво також широко застосовується в тваринницької сфері. Його додають в корм для великої рогатої худоби, де він виступає в якості замінника білкового азоту. Підвищений вміст цього елементу дозволяє задовольнити до 20-35% від загальної потреби тварин в нерозчинному протеїні. Карбамід в виробництві Широке застосування карбамід знайшов в хімічній промисловості, де, завдяки своїм складом, використовується для синтезу смол, призначених для деревообробного та меблевого виробництва. Також він є важливою складовою у виробництві меланіну. Сечовина не несе шкоди організму людини, тому її почали включати до складу різних продуктів харчування як підсилювач смаку і аромату. Її використовують при виготовленні льодяників і жувальної гумки.
Застосування карбаміду в виробництві борошняної продукції дозволяє значно поліпшити її якість. Також дана речовина входить до складу деяких косметологічних засобів і фармацевтичних препаратів.


ПП «Захід»
м.Миколаїв

Максим 097 868 18 05 maxx@entax-yug.com
Сергій 095 495 73 85 palamarchuk@lentax-yug.com
Віталій 050 394 55 43 vitaliy@lentax-yug.com
Сергій 050 337 14 69 skrasilich@lentax-yug.com

Karbamid

категория: Кромка / печать

    • НОВИНИ


biuret_smallКарбамід – це найбільш концентроване азотовмісне добриво після безводного аміаку. Однак, при виробництві добрива в карбаміді утворюється така речовина як біурет


категория: Статьи, Кромка, Новости / просмотров: 778

fasovkaЗ червня 2020 року введена в експлуатацію нова пакувальна машина для вантажів, що перевозяться навалом, таких як добрива та інші види хімічної продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 513

Karbamid З грудня 2019 року ПП «Захід» починає поставляти соду кальциновану марки А виробництва Туреччини


категория: Кромка, Новости / просмотров: 745

KarbamidУ червні 2018 року було введено в експлуатацію завод з виробництва карбаміду в Гарабогаз з річною виробничою потужністю 1 мільйон 155 тисяч тонн продукції.


категория: Статьи, Новости / просмотров: 742

Мапа сайту
Copyright © 2011. All rights reserved.
Powered by IVK