Екологічне дзеркало TRC FLOTAL E від Trakya Cam Sanayii A.Ş

Компанія «Захід» (м.Миколаїв) рада запропонувати вашій увазі дзеркальний продукт марки TRC FLOTAL від компанії Trakya Cam Sanayii A. & # 350; (Туреччина), що входить до складу холдингу Sisecam.

Ось основні показники якості і характеристики пропонованого нами дзеркала TRC FLOTAL E (Туреччина). Це екологічне дзеркало, не містить свинцю і міді. Основою даного дзеркальному бренду послужило флоат-скло з низьким вмістом заліза. Високоміцне дзеркало, стійке до високої атмосферної вологості, має більш високу антикорозійну в порівнянні з марками традиційних дзеркал. За рахунок екологічного процесу виробництва утворюється менше відходів. Верхній шар захисного лакофарбового покриття не містить свинцю, а в нижньому шарі відсоток свинцю менше 0,5%. Важливо додати і те, що дзеркало повністю відповідає вимогам директиви ЄС RoHS (Про обмеження застосування небезпечних речовин -2002 / 95 / ЄС), яка була спрямована на скорочення небезпечних речовин по ходу виробничих технологічних процесів.

TRC FLOTAL E - ідеальний продукт для дизайну інтер'єру. Користується особливою популярністю серед споживачів завдяки екологічним характеристикам дзеркал, виправдали очікування покупців. За рахунок відображення воно збільшує візуально простір приміщень, дозволяючи створити цікаві візерунки і композиції. Вузьке і тісне приміщення миттєво перетвориться в зону затишку і комфорту для господарів апартаментів. При цьому дане дзеркало органічно поєднується з моделями сучасної архітектури і дизайну, де враховані норми естетики і освітлення. Скло ідеально вливається в дизайн виставкових залів, спальних кімнат, кухонь, спортзалів, торгових точок.

Дзеркало отримано за рахунок світової передової технології виробництва дзеркал з використанням листового флоат-скла. Дзеркало марки TRC FLOTAL є в асортименті виробника з наступними колірними відтінками: прозоре, бронзове, сіре, блакитне і зелене. При цьому максимальний розмір скла становить 3210х2500мм з товщиною 3 мм, 4 мм, 5 мм і 6 мм.

За всіма питаннями ви можете звернутися до менеджерів компанії «Захід», зробивши дзвінок або написавши листа на електронну адресу, вказану на нашому сайті www.zahid-glass.com ( contact.php )Огигинал новости «Екологічне дзеркало TRC FLOTAL E від Trakya Cam Sanayii A.Ş»   -
«Захид»   -