ДЖАМБО СТАЄ БЛИЖЧЕ

news91pic123 квітня компанія «Захід» зробила черговий прорив в постачанні флоат-скла. Вперше в Україні була проведена велика поставка скла формату Jumbo (3210 * 6000) морським транспортом в м. Миколаїв; Постачальником виступила Тракія Глас Българія ЄАД. Перше скло з морської партії вже вирушило до своїх покупців.
У планах компанії «Захід» забезпечити приріст обсягів за рахунок великого формату на 10 тис. тонн в рік
news91pic2news91pic3


На сьогоднішній момент, виробництво склопакетів на великих підприємства з використанням формату Jumbo не є чимось особливим. Українські підприємства, оновлюючи обладнання, вже мають технічну можливість переробки великого формату, що дозволяє оптимізувати розкрій і звести обріз до мінімуму. Умови складної конкуренції вимагають від Виробника оптимізації всіх процесів, і перехід на Jumbo - це той резерв, який ще використовується не всіма або в повному обсязі.
news91pic4news91pic5


До цих пір, єдине, що стримувало масовий перехід на джамбо - це складна і дорога логістика, тому що єдиним варіантом постачання є спеціалізований автотранспорт - джамбовоз. Відсутність достатнього автопарку такого транспорту, дорожнеча його експлуатації і розмір транспортного «плеча» обмежують його використання, даючи перевагу тим підприємствам, які знаходяться ближче до заводу-виробника. Крім того, переробник виявляється прив'язаний до одного постачальника, що робить його вразливим.
news91pic6news91pic7


ПП Захід пропонує своїм партнерам вирішити частину цих проблем і починає постачання скла Jumbo з Миколаєва.Огигинал новости «ДЖАМБО СТАЄ БЛИЖЧЕ»   -
«Захид»   -