Новий завод з виробництва карбаміду в Турменістані.

KarbamidПо завершенню будівництва завод вартістю 1,35 мільярда доларів США став найбільшим заводом з виробництва карбаміду в Туркменістані.
Найбільший в регіоні інвестиційний проект здійснений зарубіжними партнерами - японської Mitsubishi Corporation і турецької Gap Inşaat.
Повну автоматизацію системи управління технологіями забезпечила японська Yokohama.
На суперсучасному підприємстві застосовані новітні світові технології.
Так, розробки датської компанії Haldor Topse AS дозволять випускати 2 тис т / добу або 660 тисяч т / рік аміаку, який використовується в якості основної сировини у виробництві концентрованого твердого азотного добрива - карбаміду.
Тут буде випускатися 3,5 тис т / добу або 1,155 млн т карбамідних добрив, які плануються експортувати морським шляхом.
Крім Haldor Topse AS використовуються технології італійської компанії Saipem, нідерландської Uhde Fertilizer Technology, американської UOP (США).
Завод розрахований на переробку близько 1 млрд м3 / рік природного газу.
Крім основних цехів завод з виробництва синтетичного аміаку і карбаміду включає газотурбінний генератор для виробництва електроенергії і установку з очищення та опріснення морської води.
Karbamid
З цією метою в м. Гарабогаз повністю реконструйований місцевий порт - найважливіший пункт експорту карбаміду.Огигинал новости «Новий завод з виробництва карбаміду в Турменістані.»   -
«Захид»   -